Hotel Clarion Old Town Praha

Hotelu Clarion Old Town Praha 11 Hotelu Clarion Old Town Praha 12 Hotelu Clarion Old Town Praha 13 Hotelu Clarion Old Town Praha 14 Hotelu Clarion Old Town Praha 15 Hotelu Clarion Old Town Praha 16 Hotelu Clarion Old Town Praha 17 Hotelu Clarion Old Town Praha 18 Hotelu Clarion Old Town Praha 19 Hotelu Clarion Old Town Praha 20 Hotelu Clarion Old Town Praha 21 Hotelu Clarion Old Town Praha 22

.Clarion Hotel Prague Old Town nabízí veškeré pohodlí a jedinečnou atmosféru moderně vybavených pokojů a apartmá v samém srdci Prahy na Starém Městě. Vysoký standard všech služeb garantuje členství hotelu v mezinárodním řetězci CHOICE HOTELS INTERNATIONAL.


Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Dvě patra hotelu jsou plně nekuřácká. K dispozici je též bezbariérový pokoj pro handicapované hosty. Ve všech pokojích Hotelu Clarion Prague Old Town je toto vybavení: klimatizace, telefon s přímou provolbou, bezplatný přístup k Internetu, barevný televizor se satelitními programy a Pay TV, trezor, minibar, žehlička a žehlicí prkno nebo žehlič kalhot, koupelna s vanou a fénem, set na přípravu čaje a kávy. Pro nejnáročnější hosty jsou připravena tři reprezentativní apartmá, která lze případně propojit.


Stylový restaurant Fantasia se 70 místy nabízí denně od 6.30 do 23.00 vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií. Snídaně se podávají formou bufetu, takže si sami vyberete to, na co budete mít chuť. Příjemně zařízená kavárna Café Riva nabízí vynikající kávu a širokou nabídku dalších nápojů i výtečných domácích zákusků, najdete zde 30 pohodlných míst, dále nabídku rychlých pokrmů, plazmovou televizi s rozsáhlou nabídkou sportovních přenosů.


Salonek Bohemia je vhodný pro firemní prezentace, uzavřená jednání a školení. Maximální kapacita je 30 osob. Prezentační a konferenční technika v Hotelu Clarion Prague Old Town je k dispozici. Panorama suite, exkluzivní místo pro setkání uzavřené skupiny do 15 lidí. Velká terasa s výhledem na Pražský hrad.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: www@toprague.cz
Adresa: Hradební 768/9 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Clarion Old Town Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Clarion Old Town Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist